У Держдепі запевнили: зміна президента США не похитне підтримку України

Фото: Слово і Діло

Високопоставлений чиновник США заявив, що зміна партії, яка контролює президентську посаду, не вплине на підтримку України з боку США.

Про це радник Державного департаменту Дерек Чоллет сказав Sky News, передає «Європейська правда».

Відповідаючи на запитання, що станеться, якщо новий президент буде обраний у 2024 році, він зазначив, що допомога Україні є одним з небагатьох питань, в яких демократи і республіканці згодні.

«Важливо відзначити, що в США існує двопартійна підтримка нашої допомоги Україні», – сказав він.

За його словами, за рік, що минув від початку війни, США надали майже 30 мільярдів доларів на безпекову допомогу, що в шість разів перевищує оборонний бюджет України на 2021 рік.

Він назвав призупинення Росією дії договору про ядерні озброєння «верхом безвідповідальності», але додав, що практичний вплив цього рішення є незрозумілим.

«Це не робить світ безпечнішим і ще раз демонструє намір Путіна спробувати підірвати глобальну стабільність» – додав Чоллет.

Нагадаємо, президент Сполучених Штатів Джо Байден, виступаючи у Варшаві у вівторок із промовою, заявив, що союзники України не «втомляться» підтримувати її в протистоянні російській повномасштабній агресії, а Київ «ніколи не буде» переможений РФ.

Новини