У Херсоні помітили колону техніки, яка рухалась в бік Антонівського мосту

Фото: Zn.ua

У Херсоні напередодні ввечері містяни спостерігали, як військова техніка ворога пересувалася в бік Антонівського моста.

Про це заявила начальниця Херсонської міської військової адміністрації Галина Лугова під час онлайн-брифінгу у «Медіацентрі Україна», повідомляє Українська правда.  

«Ситуація напружена, складна. Відсутній інтернет. Окупаційна влада зробила все, щоб інтернету не було в місті. Ніхто не виходить на зв’язок з учорашнього вечора. Тому володію інформацією, яка була на вчорашній день.

Як повідомили жителі, вчора на вечір спостерігалося вивезення техніки. Йшли КАМАЗи окупантів, йшла частина важкої техніки і частина вкрадених у наших жителів автомобілів. Вони виходили зі Снігурівки в бік Антонівського мосту. Були велика скупчення… йшли колони».

Пального в Херсоні немає.

У селищах Приозерне і Камишани перебито труби, які постачали газ, – і люди залишилися без тепла. Така ж ситуація в Білозерці.

Також у Херсоні не всюди є електропостачання.

За словами Лугової, у жителів Херсона почалася паніка, «що буде далі», бо окупанти проводили рейди і чинили тиск. Люди коротко повідомляють лише: зникло світло, тепло, інтернет, або ж от про рух російської техніки.

Начальниця Херсонської МВА зазначила, що жителів насторожено ставляться до заяв росіян про вихід із Херсона, бо хоча блокпостів немає, «присутність окупантів у місті відчувається».

Новини