У Кремлі вже шукають наступника Путіну – ГУР

Фото: BBC

Представник Головного управління розвідки Андрій Юсов заявив, що після рішення Міжнародного кримінального суду про арешт російського диктатора Володимира Путіна у Кремлі шукають наступника президенту РФ.

Про це він заявив в ефірі телемарафону, пише Українська правда.

Юсов зазначив, що 17 березня російські пропагандисти не вийшли зі своїми шоу, де обговорювали Гаагу, оскільки обговорення цього для населення РФ було б «дивним і занадто тривожним «дзвінком».

«Коло Путіна звужується, він стає все більш токсичним як для зовнішнього світу, так і всередині країни».

Зокрема, у вежах Кремля все більше незадоволення від того, що відбувається. Все більш похмуре усвідомлення перспектив, а саме геополітичної катастрофи режиму Путіна. І так, вже мова йде про пошук наступника Путіна і шукає його вже не Путін», – зазначив він.

Нагадаємо, у жовтні минулого року уповноважена при президенті РФ з прав дитини Марія Львова-Бєлова повідомила путіну, що «всиновила» викрадену з Маріуполя дитину. За її словами, лише станом на жовтень до РФ вивезли до 2 тис. дітей-сиріт із соціальних закладів, а 350 дітей з Донбасу вже «прилаштовані» у прийомні родини у 16 регіонах РФ.

Україна зафіксувала депортацію 16 221 дитини.

17 березня Палата досудового провадження ІІ Міжнародного кримінального суду в п’ятницю видала ордери на арешт президента росії владіміра путіна у зв’язку із ситуацією в Україні.

Усі країни-члени Міжнародного кримінального суду тепер юридично зобов’язані затримати і передати до суду підозрюваного президента РФ Володимира Путіна.

Новини