У Львові могили українських Героїв прикрасили жовто-блакитними ангеликами

Фото: ЛОР

До річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну на Личаківському кладовищі, на могилах новітніх Героїв, які віддали життя за незалежність  України, повісили жовто-блакитні ангелики пам’яті.  Їх створювали діти, студенти до днів пам’яті про героїв Небесної сотні та інших  українських воїнів.

Студенти і волонтери розвісили сотні паперових ангеликів на могилах українських захисників. Щоб вшанувати їхні подвиги студенти Львівського коледжу імені Івана Труша прийшли на Личаківське кладовище. З ними поспілкувались журналісти програми «ОЧІ».

«9 років. Зараз мені 20. Коли це почалось, мені було 12. Я виросла, чуючи постійно в новинах, що хтось загинув, хтось поранений, десь був обстріл. І зараз це триває по всій території моєї країни. Це неймовірно боляче», – розповіла студентка Марта Макар.

Більшість ангеликів створили діти, яким через війну довелось покинути свої домівки. У Львівській обласній раді організували майстер-класи зі створення цих символів. А студенти їх розвісили.

«Ми набагато більше усвідомлюємо важливість історії, важливість сьогодення, дякуючи тим, хто боровся, бореться і захищає Україну. Ми, як нація, як держава, будемо мати майбутнє», – зазначив голова комісії з питань культури, інформаційної політики та промоції Святослав Шеремета.

Дружина  загилого Героя Тараса «Хаммера» Бобанича Наталія Бобанич розповіла, що така підтримка важлива для родичів загиблих і для українців загалом.

«Це показує, що не забувається історія наша, не забувається кров, яка була пролита зараз», – сказала вона.

Загалом в межах акції було розвішано понад 400 ангеликів на полях почесних поховань Личаківського цвинтаря, де знайшли свій останній спочинок новітні Герої російсько-української війни.

Новини