У Львові продовжують збирати корки, щоб врятувати життя хворим на легеневу гіпертензію

Фото: kenguru.plus

Здай пластиковий корок  – врятуй життя!  Акція «Корок життя» – спільний проект Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і Львівського міського благодійного фонду «Сестри Даліли». Його мета – допомогти людям, які хворіють на легеневу гіпертензію.  До акції  долучився і «Перший Західний».

Як пояснюють організатори акції, пластикові корки на сміттєзвалищі будуть розкладатись сотні років, а якщо відправити пластик на переробку, то можна не лише зберегти екологію, але й допомогти людям, які страждають на орфанні (рідкісні) захворювання.

Легенева гіпертензія – одна з них. Це рідкісна недуга, яка вражає серце та легені. Через підвищення тиску в легеневій артерії, людина не може дихати вільно. Люди з легеневою гіпертензією постійно відчувають втому, задишку. Лікування – довічне і дороговартісне. Для того, щоб допомогти людям із таким захворюванням і започаткували кампанію «Корок життя».  За один кілограм пластикових кришечок можна отримати 11 гривень, а за отримані кошти можна буде придбати інгалятори чи кисневі концентратори, які необхідні таким пацієнтам.

Як розповів програмі «Очі» представник  благодійного фонду «Сестри Даліли» Андрій Гулей, за тонну корків можна придбати 3 інгалятори. Концентратор коштує дорожче.  За його словами, для акції підійдуть кришечки від пляшок, йогуртів, кремів. Фонд відправляє їх на переробку.

Долучитись до акції не складно, достатньо облаштувати контейнер у себе в офісі. А за декілька тижнів, коли він наповниться, відвезти до фонду «Сестри Даліли», що розташований на вулиці Глибокій, 12 у Львові.

Новини