У Львові пройшла сильна злива:  зафіксовано чимало підтоплень

Фото: ЛМР

У неділю, 3 вересня, у Львові внаслідок двогодинної зливи зафіксовано чимало підтоплень, оскільки дощова каналізація не встигала швидко прийняти великий об’єм води.

Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

За словами заступниці міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірини Маруняк, зараз у кожному районі працюють комунальні служби, які очищають дощоприймачі та каналізацію на дорогах. Також у місті працюють тракторці, що очищують вулиці від замулення.

«Через сильний дощ маємо кілька підтоплень на вулицях, під’їздах та дахах. Але сильної шкоди негода місту не завдала. Підтоплення зафіксовані на вул. Городоцькій, вул. Тролейбусній, вул. Рубчака, у районі «Іскри», на ул. Під Голоском та ін.

Підтоплення ненадовго спричинило зупинки руху тролейбусів №21, 23, 24, 30, 38. Станом на зараз рух тролейбусів відновлено повністю. Щодо роботи трамваїв, то внаслідок негоди підтоплено трамвайну колії біля «Вулецьких пагорбів», через що було зупинено рух трамваю N3.

Також на Гарячу лінію надійшло 35 звернень від мешканців щодо протікання дахів та забитої ливневої каналізації у будинках», – розповідає Маруняк.

Вона додала, що під час негоди і до тепер до ліквідації наслідків негоди задіяно 372 працівники комунальних служб і 11 одиниць техніки. У час зливи вони розчищали дощоприймачі на вулицях, адже вода наносила листя. Зараз комунальники розчищують ливневі труби у будинках та чистять вулиці від замулення.

Водночас екоактивісти наголошують, що такі зливи траплятимуться щораз частіше.

«Через зміну клімату такі зливи, як щойно була у Львові, траплятимуться все частіше. Наша дощова каналізація та очисні не розраховані на такі разові об’єми води. Адаптація до наслідків зміни клімату саме про це.

оренда квартири Львів

Новини