Вибух на хімзаводі у Львові. Коментарі на підприємстві пообіцяли надати нині

Фото: ukravtonomgaz

Вибух, який розбудив увесь мікрорайон. У ніч на понеділок львів’яни, які живуть на Сихові, почули гучний звук. Інцидент трапився на території Львівського хімічного заводу.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Фахівці ДСНС на місце події не приїжджали. Містяни, які живуть поруч з заводом, кажуть, що вибух був такий гучний, що розбудив їх.

«Десь 4 хвилини по 12 був вибух. Але я чогось не налякалась, бо він був такий глухуватий. Такий «Бух!» і все. І я подумала що це сталось, щось побутове. Я не злякалась. Але зранку було чути паленою гумою», – говорить жителька Сихова.

«Я думав, що то ракета. Але розумію, що то хімзавод, бо йшов повз нього, бачу там вікна повибивані», – розповідає інший мешканець.

Поки офіційного коментаря дирекція підприємства не дала. Обіцяли пояснити причини у вівторок.

«АТ Львівський хімічний завод», як йдеться на їхньому сайті, є найбільшою газовою компанією України. Виробник та імпортер технічних, харчових, медичних газів та газових сумішей. Працює на ринку газової продукції з 1954 року.

Компанія здійснює постачання всього спектру газової продукції: промислових газоподібних газів в балонах різного обсягу, зріджених газів, медичних газів, багатокомпонентних газових сумішей харчового та виробничого призначення.

оренда квартири Львів

Новини