У Львові відбудеться Міжнародний музичний фестиваль «Віртуози»

Фото: Львівська Національна філармонія

19 травня у Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика розпочнеться міжнародний фестиваль «Віртуози», який триватиме до 4 червня.

Про це інформують у Львівській національній філармонії.

Під час Фестивалю відбудеться 15 концертів, виступлять 4 оркестри та 30 українських та іноземних солістів-віртуозів. Звучатиме класична музика на будь-який смак, відбуватимуться прямі трансляції подій для України та іноземних слухачів. Благодійні пожертви з онлайн-трансляцій спрямують на підтримку музикантів, які залишаються в Україні.

«Тема 42-го фестивалю «Віртуози» пов’язана із непростим часом, у якому живе і бореться Україна. Наші «музи не мовчать»: музиканти продовжують освітлювати шлях до перемоги своїм мистецтвом, втішаючи душі й зранені серця. У фокусі Фестивалю – молоді українські віртуози; імениті іноземні виконавці, музика від бароко до сучасного танго, а також, найголовніше, – українське музичне мистецтво», – йдеться в повідомленні.

Окрім того, у фоє філармонії відбудеться виставка «Перемога світла» знаного львівського митця Ігоря Кузьмака, що відкриється 19 травня о 16:30. Понад двадцять картин прикрасять фоє філармонії, оспівуючи красу рідного краю, чарівних Карпат, улюбленого Львова.

оренда квартири Львів

Новини