У Львові зустріли національну збірну після повернення з Invictus Games

Фото: ЛОВА

У Львові відбулася урочиста зустріч національної збірної команди України, яка повернулася з міжнародних змагань з адаптивних видів спорту Invictus Games 20 у німецькому Дюссельдорфі.

Про це на своїй сторінці повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

«Понад пів тисячі учасників з різних країн. Наша збірна у складі 25 спортсменів показала найвищий за всю історію участі України у змаганнях результат – 34 медалі! Коли засновник змагань, принц Гаррі, стає на коліно, щоб поспілкуватися з представниками української збірної, – це величезна повага і честь. Весь цивілізований світ на нашій стороні й весь цивілізований світ знає, яку ціну ми платимо за війну. Не ми її почали, але ми обовʼязково переможемо», – написав він.

Під час зустрічі з національною збірною командою України на Іграх Нескорених за участі міністра у справах ветеранів Юлії Лапутіної подякував нашим ветеранам та військовослужбовцям за те, що вони зробили для захисту України ціною власного здоровʼя, й за те, що продовжують робити для нашої держави щодня.

Invictus Games-2023 відбувались у Дюссельдорфі з 9 по 16 вересня. Наша збірна вчетверте в історії виступила на Іграх нескорених.

Фото: ЛОВА
Фото: ЛОВА
Фото: ЛОВА
Фото: ЛОВА
оренда квартири Львів

Новини