У модульному  містечку Львова  отруїлись 32 мешканці

Фото: еспресо

До Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні госпіталізували 11 внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають у модульному містечку Львова.  Попередньо у них  діагностували  «Гостру кишкову інфекцію».  

Загалом захворіло 32 особи, з них – 21 дитина віком до 17 років.

Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Львівської обласної військової адміністрації з посиланням на  гендиректорку Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ Наталію Іванченко.

«Пацієнти поступили зі скаргами на нудоту, блювоту, підвищення температури тіла, частий рідкий стілець у стані середньої важкості. При активному огляді медичними працівниками мешканців містечка та при зборі епіданамнезу виявлено ще 21 хворого з легким перебігом, з них 12 дітей до 17 років. Ці хворі ізольовані та залишаються на амбулаторному лікуванні під спостереженням лікарів 4-ї міської поліклініки міста Львова. Всього захворіло 32 особи, з них 21 дитина до 17 років», – розповіла епідеміологиня.

За її словами, зараз здійснюється комплекс лікувально-діагностичних та протиепідемічних заходів: проведено дезінфекцію приміщень у  містечку, триває епідрозслідування.

У лікарні хворим надається повний комплекс лікувально-діагностичних послуг.  Усі  вони перебувають у стані середньої важкості.

Новини