У Пентагоні прокоментували зіткнення російського Су-27 з безпілотником США

Фото: Апостроф

Міністр оборони США Ллойд Остін назвав агресивним, ризикованим і небезпечним зіткнення російського винищувача й американського безпілотника над Чорним морем.

Главу Пентагону цитує CNN, повідомляє «Європейська правда».

«Цей небезпечний епізод є частиною системи агресивних, ризикованих і небезпечних дій (РФ. – Ред.) у міжнародному повітряному просторі», – сказав Остін.

Остін запевнив, що США «продовжуватимуть літати і діяти» відповідно до міжнародного права.

«Тож не сумнівайтесь, Сполучені Штати продовжуватимуть літати і діяти всюди, де це дозволяє міжнародне право. А Росія зобов’язана діяти своєю військовою авіацією безпечно і професійно», – сказав він перед віртуальною зустріччю у форматі «Рамштайн».

Нагадаємо, військово-повітряні сили США 14 березня виступили із заявою, у якій повідомили, що російський винищувач Су-27 під час перехоплення пошкодив над Чорним морем американський розвідувально-ударний БпЛА MQ-9 Reaper, внаслідок чого безпілотник довелося затопити.

За оцінками американської сторони, російський Су-27 зазнав пошкоджень під час зіткнення з MQ-9. Це суперечить твердженням міністерства оборони РФ, яке каже, що обидва її літаки «не вступали в контакт» із безпілотним літальним апаратом.

Новини