У разі успішного контрнаступу Путіна можуть усунути від влади – британський Лорд і генерал у відставці

Фото: Times

Якщо Україні вдасться провести успішний контрнаступ, Путіна усунуть від влади його ж генерали. До змови можуть долучитись і Федеральна служба безпеки РФ та російська розвідка.

Про це в ефірі «Першого  Західного» розповів Лорд парламенту Великобританії і генерал у відставці Річард Даннатт.

«Серед незадоволених станом справ  у Кремлі є російські генерали. Вони побачили, як Путін втручався в їхній ланцюжок командування з самого початку. Вони зрозуміли, що їхня зброя не є такою якісною, як західна. І все через високий рівень корупції у військових закупівлях. І вважаю, що самі військові лідери, як Герасимов, можуть хотіти захопити владу в Росії. І якщо вони це зроблять, я думаю, вони захочуть дуже швидко закінчити війну, щоб відновити свої військові спроможності і відновити відносити із заходом», – вважає Річард Даннатт.

Він також припускає, що до військового перевороту можуть долучитись і російські ФСБ та розвідка. Бо в іншому разі, після успішного українського контрнаступу усунення Путіна від влади «зможе очолити якийсь цивільний лідер, який незадоволений війною, або тим, як велась ця війна». А це не на руку російським силовикам, яких тоді можуть відсунути від влади.

У будь-якому разі, впевнений  Лорд Даннатт, дні Путіна вже пораховані. Він переконаний, що російська громадська думка рано чи пізно все одно повернеться проти Путіна.

оренда квартири Львів

Новини