Удар по Дніпру: Зеленський повідомив про 30 загиблих, доля ще 30 – невідома

Фото: Валентин Резніченко, Телеграм

Станом на вечір неділі внаслідок ракетного удару по будинку в Дніпрі загинули 30 людей, доля ще 30 – залишається невідомою.

Про це у вечірньому зверненні заявив президент України Володимир Зеленський.

«Сьогодні весь день отримую доповіді з Дніпра. Там продовжується розбір завалів.

Залучені всі необхідні служби, і я дякую всім, хто здійснює рятувальну операцію!

Станом на цей час залишається невідомою доля більше 30 людей, які могли бути в будинку на час влучання ракети терористів.

Десятки людей вдалося врятувати з-під завалів, серед них – шестеро дітей. Ми боремось за кожну людину».

За його словами, рятувальна операція триватиме стільки, скільки буде хоч найменший шанс врятувати життя.

Володимир Зеленський наголосив, за час, що минув після цієї ракетної атаки, Україна почула слова співчуття і підтримки від багатьох лідерів, суспільних діячів, журналістів і звичайних людей з різних країн світу. Він подякував кожному, хто не залишився байдужим. Це дуже важливо – що нормальні люди об’єднуються у відповідь на терор.

Разом з тим, президент завернувся до тих «у Росії і з Росії, хто навіть зараз не зміг вимовити навіть кілька слів засудження цього терору, хоча прекрасно все бачать і знають. Ваше боягузливе мовчання, спроба перечекати те, що відбувається, закінчиться тільки тим, що одного разу ці ж терористи прийдуть і по вас. Зло дуже чутливе до боягузтва, зло завжди запам’ятовує тих, хто його боїться і намагається сторгуватися. І коли воно прийде за вами, нікому буде вас захищати».

Новини