Україна не причетна до вибуху нафтобази в Бєлгороді, – Олег Жданов


Україна не причетна до вибуху в Бєлгороді. Про це в ефірі «Першого Західного» заявив військовий експерт Олег Жданов.

«Це неможливо тому, що ми не можемо наносити удари по суміжній території, бо ми будемо звинувачені в агресії в РФ. У нас немає стану війни з Росією на сьогоднішній день. Крім того, Бєлгород – це обласний центр, він покритий системою ППО країни. І долетіти туди, відбомбитись і повернутись – це просто нереально», – каже експерт.

І ще він вважає, що треба подякувати мешканцям Бєлгорода, які одразу ж виклали в мережу відео з гвинтокрилами. «У цих гвинтокрилів відсутня хвостова балка і не має хвостового гвинта, а це каже, що це машини КБ «Камова»: КА-50 або КА-52. В Україні таких гвинтокрилів немає», – пояснює Олег Жданов.

Причин для такої провокації росіян він бачить декілька. Одна – вони хочуть оголосити в прикордонних областях надзвичайний стан і почати загальну примусову мобілізацію.

«Друга версія – це те, що це може бути саботаж у внутрішньому штабі Росії. Особливо, зважаючи на те, що раніше там склад боєприпасів вибухнув, а зараз згоріло декілька тисяч тон пального… При цьому Бєлгород є основною базою логістики того угрупування, яке вони готують для Донбасу. Можливо опальні генерали виступають проти цієї військової кампанії», – припускає експерт. І наголошує, що з саботажу можуть починатися військові перевороти.


Новини