Україна розпочинає процедуру приєднання до Банку розвитку Ради Європи

Фото: Minregion.gov.ua

Україна розпочинає процедуру приєднання до Банк розвитку Ради Європи (БРРЄ), зокрема вже розроблений проєкт закону «Про членство України в Банку розвитку Ради Європи».

Про це повідомив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час переговорів із керівником БРРЄ Карло Монтічеллі.

«Сьогодні ми збираємося офіційно направити законопроєкт до міністерств та розпочати процедуру офіційного урядового погодження відповідно до законодавства України», – Олексій Чернишов.

У свою чергу, Карло Монтічеллі заявив, що зробить все, щоб процес приєднання був для України прозорим та простим.

 «Ми прагнемо не просто відновити зруйновані чи пошкоджені території, але докладемо всіх зусиль, щоб повністю перетворити Україну на успішну європейську державу», – наголосив Чернишов.

Сторони також обговорили можливість та перспективи співпраці у реалізації програм вирішення житлового питання для внутрішньо переміщених осіб, у тому числі співпрацю із фондом сприяння молодіжному житловому будівництву.

Нагадаємо, раніше БРРЄ прийняв рішення про спеціальні умови якнайшвидшого набуття Україною членства у цій фінансовій установі.

Новини