Україна веде перемовини щодо сучасних ЗРК, які збиватимуть іранські ракети  – Єрмак

Фото: ОП

Україна навчилась збивати іранські дрони стрілецькою зброєю, а також веде перемовини щодо постачання сучасних ЗРК, які здатні знищувати ракети з цієї країни.

Про це заявив в Телеграм голова Офісу президента Андрій Єрмак.

«Війна – шахова партія. 12 з 13 іранських дронів-камікадзе наші воїни збили за ніч. Росія робила ставку на раптовість застосування і дороговизну знищення для нас цих «бляшанок» засобами ППО. Але дуже швидко були знайдені рецепти, основним інгредієнтом яких є стрілецька зброя».

За словам Єрмака, зараз Україна активно веде діалог щодо постачання сучасних ЗРК, над цим працюють щодня. «Ми отримаємо їх, бо дехто сподівається завезти з Ірану ракети, щоб продовжити терор нашої країни».

«У військових шахах ми повинні бути на крок попереду. Бажання ворога отримати іранські ракети лише підтверджує роботу санкцій. ВПК РФ не здатен створювати двигуни, вони шукають чіпи у пральних машинках. Військова машина росії стає залежною від підсанкційного Ірану та залишків радянських танків, які їм допомагає ремонтувати один сусід.

Поки ми робимо можливе і неможливе для пришвидшення поставок нам сучасних озброєнь, Президент пропонує створити «енергетичний Рамштайн». Ми збережемо енергетику попри мрії ворога знищити нас. Ми переможемо Росію».

Новини