Україна веде перемовини з РФ щодо обміну «всіх на всіх» – Буданов

Фото: ЗСУ

Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов заявив, що нині відбувається перемовини з РФ щодо обміну «всіх на всіх».

Про це в Телеграм повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Зазначається, що кирило Буданов зустрівся з представниками родин захисників у Координаційному штабі.

Він наголосив, що Україна продовжує працювати над обмінами полонених, ця робота ніколи не припиняється. Зокрема, тривають перемовини щодо обміну «всіх на всіх».

Також відбувається робота з окремих обмінів. Це тривалий та виснажливий процес. Приміром, обмін 21 вересня, під час якого було звільнено 215 оборонців, готувався понад два місяці.

Секретар Координаційного штабу Дмитро Усов додав, що «Україна працює, щоби повернути кожного військовополоненого. Багато речей не можна розкривати зараз, а лише в кінці, після повернення всіх наших воїнів».

«Обмін військовополоненими – процес важкий, болючий, але обмін 21 числа відкриває нові можливості для нас. Усіх, хто повертається, держава забезпечує всім необхідним: від речей першої необхідності, до реабілітації та відновлення», – підкреслив Кирило Буданов.

На зустрічі йшлося про прикордонників, морських піхотинців, військових моряків, нацгвардійців, розвідників, військових – як рядових, так і офіцерів, строковиків. У ній також взяли участь рідні та близькі тих Захисників, які потрапили до полону на тимчасово окупованих територіях України у 2014-2016 роках.

У Координаційному штабі також повідомили, що триває робота над створенням карток військовополонених – особистих сторінок, на яких родичам буде легше відстежувати всі зміни статусу військовополоненого.

Новини