Україні вперше вдалося знищити стратегічний ядерний бомбардувальник РФ – ЗМІ

Фото: The Moscow Times, Телеграм-канал

Україна вперше змогла повністю знищити стратегічний ядерний бомбардувальник – це сталося внаслідок атаки безпіотників на аеродром у Новгородській області.

Про це пише The Moscow Times.

«У мережі, можливо, з’явилося фото військового аеродрому «Сольці» Новгородської області після удару безпілотника. Учора було пошкоджено мінімум один літак, повідомило Міноборони РФ. На фото видно Ту-22М3, що повністю згорів. У Росії не залишилося інженерно-технічної бази для їхнього нового будівництва».

Видання наголошує, за рахунок українських диверсій та атак було знищено та пошкоджено більше десятка російських літаків та вертольотів на авіабазах у Білорусії, Криму, Рязані, Енгельсі, Новосибірській та Псковській областях.

За словами джерел The Moscow Times, раніше питання диверсій обговорювалося на нарадах президента РФ Володимира Путіна із силовиками. Вони «клялися», що подібного більше не станеться, однак 100% гарантію ніхто дати не зміг.

Нагадаємо, уранці 19 серпня безпілотники атакували військовий аеродром у Новгородській області РФ, за даними ЗМІ було пошкоджено до двох літаків Ту-22М3.

оренда квартири Львів

Новини