Українські бійці вступають у бій з першою лінією оборони Токмака – CBS News

Фото: CBS News

Схоже, українські військові досягли прогресу в наступі на утримуване Росією місто Токмак – важливе місто-бар’єр, що стоїть між українськими військами і містом Мелітополь Запорізької області.

Про це пише CBS News з посиланням на офіційних осіб США, повідомляє Українська правда.

Американський чиновник повідомив у четвер в інтерв’ю CBS News, що українські війська прорвалися через російське мінне поле на північ від Токмака і зараз вступають у бій з першою лінією російської оборони, яка утримує місто.

CBS констатує, що відвоювання таких міст, як Токмак, і подальше просування до Мелітополя, буде складним завданням для українського контрнаступу, який з початку літа досяг поступових успіхів. Одначе Мелітополь – це ворота до анексованого Криму і життєво важливий російський транзитний вузол.

Нагадаємо, напередодні «The Washington Post» писав, що американська розвідка вважає, що український контрнаступ до холодів не досягне своїх ключових цілей – а саме звільнення Мелітополя, бо навіть повернути контроль над проміжним Токмаком є складним завданням, враховуючи три лінії оборони росіян.

оренда квартири Львів

Новини