Українці перестали купувати заморожені продукти, – Михайло Непран

Фото: gsminfo

Попит на заморожені продукти сильно падає. Через відключення електроенергії, українці почали менше купувати заморожені м’ясо, овочі та рибу.

Про це в ефірі «Першого Західного» розповів перший віце-президент Торгово-промислової палати України Михайло Непран.

«Тому підприємці почали брати товару стільки, скільки зможуть продати за день. Тобто, перестають робити запаси. Намагаються за день все продати, щоб на вечір нічого не залишалось. Тобто, критичної ситуації для бізнесу не має», – говорить Михайло Непран.  

Але, за його словами, великі торгові мережі вже закупили генератори, тому можуть забезпечувати не тільки освітлення, але й безперебійне охолодження продуктів.

Він говорить, що загалом споживачі, якщо хочуть якісний товар, повинні дивитись на те: «чи тарахкотить генератор – значить є шанси, що працює холодильник».

Також він радить не панікувати і не скуповувати інші продукти.

«Наприклад, не треба купувати багато хліба. Більшість хлібзаводів купили генератори і роблять невеликими партіями під ті потужності, які є. Друге: муки вистачає, вона недорога, оскільки ціни на зерно впали. Третє: перебоїв з асортиментом теж не буде, він буде витримуватись, бо люди вже звикли до нього. Тобто, причин для паніки нема», – запевняє представник Торгово-промислової палати.

Новини