Україну схиляють до перемовин, бо США готуються до війни з Китаєм, – Петро Черник

Фото: energyintel

США не потягнуть дві війни: з Росією та Китаєм. Тому змушують Україну до переговорів з РФ. Таку версію в ефірі «Першого Західного» озвучив військовий експерт Петро Черник.

«Ми прогавили народження «червоного імператора». Сі Цзіньпін вже став імператором. Це важливий психологічний момент. Безпрецедентний випадок в їхній історії. Арешт попереднього лідера  прямо в залі – це унікальне явище. Новий Сталін народився. І він міряє на себе сорочку світового володаря», – вважає Петро Черник.

Тому, на його думку, китайсько-тайванська війна – не за горами. Крім того, Джо Байден чітко сказав, що якщо це станеться – США буде воювати.

«Але Америка два воєнних майданчики не стягне. І український, і потенційний китайський.  Більше того, вісь зла викристалізувалась. Повернусь до Ірану, бо і для мене стало відкриттям те, наскільки в них потужний військовий комплекс.Десь навіть у своєму аналізі я їх випустив. Але тепер стає зрозуміло: це не їхній комплекс, це китайський комплекс. Це вони там його за десятиліття наростили», – переконаний Петро Черник.

Тобто, на його думку, вісь зла склалась: Китай, Іран, Сірія, Північна Корея і Росія, що вмирає. І нема можливості їм протистояти в інший спосіб, як у воєнний.

«Нас не схиляють до миру. Американці «мацають» геополітичний простір, чи це можливо. Бо два воєнних майданчики – то дуже серйозно. Але є і оптимізм. Ми вже й так наростили свої м’язи. 22-а армія світу наступає на 2-у армію. Якби це хтось Шойгу сказав в середині лютого – в нього напевно, був би гомеричний, істеричний сміх, але це реальність», – говорить експерт.

Новини