Укроборонпром відвантажив ЗСУ артилерійський 122-мм снаряд


Концерн «Укроборонпром» відвантажив ЗСУ артилерійський 122-мм снаряд. Це вже третій вид боєприпасу після мінометної 120-мм міни та танкового 125-мм снаряду, який виготовляється за українською технологією та із залученням українських фахівців на закордонних потужностях.

Про це повідомляє пресслужба «УкрОборонПрому».

«Державний концерн «Укроборонпром» у кооперації з країною НАТО налагодив виробництво артилерійського 122-мм снаряду за кордоном та вже встиг відвантажити партію Збройним силам України. Це вже третій вид боєприпасу після мінометної 120-мм міни та танкового 125-мм снаряду, який виготовляється за українською технологією та із залученням українських вузькопрофільних фахівців на закордонних потужностях».

Зазначається, що снаряд калібру 122 мм використовується українською артилерією при роботі з причіпними гаубицями Д-30 (максимальна дальність ураження – 15 400 м) та САУ 2С1 «Гвоздика» (максимальна дальність ураження – 15 200 м).

Замовленню Міноборони України передували заводські випробування, на яких були підтверджені необхідні тактико-технічні характеристики снаряду: міцність корпусу при пострілі, стійкість спорядження, максимальна дальність стрільби, перевірка купчастості при стрільбі, повнота розриву снаряду. Характерно, що кількість осколків значно перевищує осколковість штатного «радянського» зразку.

оренда квартири Львів

Новини