В Криму пролунали потужні вибухи, знищено С-400. Оновлено

Фото: Крымський ветер, Телеграм-канал

В районі Оленівки на мисі Тарханкут, що в окупованому Криму пролунали потужні вибухи. Є влучання у ворожі військові об’єкти.

Зокрема, як пише Телеграм-канал «Крымський ветер», на Старокримському полігоні був вибух настільки потужний, що в найближчих селах спрацювали сигналізації машин. Його почули і у Феодосії.

Попередньо, на Тарханкуті вражена станція радіолокації 48Я6-К1 «Подльот». Ця РЛС призначена для виявлення повітряних цілей на малих та гранично малих висотах у складній обстановці. Вона видавала цілі для російських ЗРК – С-300, С-400 і т.д.

Усього було 7 вибухів.

Російська ППО осліпла у цьому секторі.

Також на Тарханкуті вражено ракетний протикорабельний комплекс «Бастіон». Він є одним із носіїв ракети «Онікс», яким росіяни завдають ударів по Україні.

Оновлено. Як повідомили в Головному управлінні розвідки при МО України, в окупованому Криму знищено російський комплекс С-400

23 серпня близько 10:00 поблизу села Оленівка на мисі Тарханкут у тимчасово окупованому Криму відбувся вибух, який знищив російську зенітно-ракетну систему великого і середнього радіусу дії С-400 «Тріумф».

Внаслідок вибуху повністю знищено саму установку, встановлені на ній ракети та особовий склад.

В ГУР наголошують, враховуючи обмежену кількість таких комплексів на озброєнні ворога, це – болючий удар по системі ППО окупантів, що матиме серйозний вплив на подальші події в окупованому Криму.

оренда квартири Львів

Новини