В Києві обіцяють вимикати світло не більше, ніж на п’ять годин

Фото: ДТЕК

З 26 листопада Київські електромережі будуть почергово вмикати світло всім мешканцям таким чином, щоб перерва в електропостачанні для кожного клієнта складала не більше 5 годин. Стабілізаційні графіки наразі не діють.

Про це повідомили в ДТЕК.

Зазначається, що ситуація в енергосистемі лишається надзвичайно складною, тому по всій країні, в тому числі і Києві продовжують застосовуватись екстрені відключення електроенергії.

В компанії розуміють, що тривала відсутність світла ускладнює життя мешканців Києва: «Тому з 26 листопада ДТЕК Київські електромережі буде почергово вмикати світло всім мешканцям таким чином, щоб перерва в електропостачанні для кожного клієнта складала не більше 5 годин. Стабілізаційні графіки наразі не діють. Такий режим буде діяти поки вдасться знизити дефіцит генерації електроенергії та ситуація в енергосистемі не стабілізується».

В ДТЕК наголошують, якщо у вашому будинку протягом періоду після атаки РФ з 23 листопада і до сьогодні 26 листопада не з’явилось світло, або із 26 листопада світло буде відсутнє більше 5 годин – прохання повідомляти ДТЕК Київські електромережі через онлайн канал: чат-бот у Telegram

«Енергетики всієї країни цілодобово роблять все можливе, щоб якомога швидше у людей з’явилось світло. Після ввімкнення світла просимо не вмикати одночасно всі електроприлади – це може призвести до нової аварії в вашому мікрорайоні або будинку через різке підключення одразу великого навантаження.»

Новини