В «Газмережах» пояснили, як мешканцям Львівщини передавати показники лічильника газу

лічильники
Фото: vn.20minut

«Газорозподільні мережі України», які входять до «Групи Нафтогаз», отримали ліцензії на ведення діяльності ще в шести областях, де раніше діяли структури «Регіональної газової компанії» (РГК) бізнесмена Дмитра Фірташа. Тепер державна компанія офіційно має право на розподіл газу на базі 14 регіональних філій. Львівська – одна з них.

Що це означає для користувачів і як в такому випадку передавати показники лічильника газу – в ефірі програми «Головне за день на «Першому Західному» розповіла начальниця регіонального управління центру обслуговування клієнтів Львівської філії «Газмережі» Марія Адамик.

Вона пояснила, що львів’янам мають прийти дві платіжки: одна від НАК «Нафтогазу» за спожитий газ і друга – від газорозподільної мережі за доставку газу.

«Подати показники можна за платіжкою НАК «Нафтогазу», а можна за платіжкою газорозподільної мережі. Але хочу наголосити: в двох платіжках є два особових рахунки. У НАК «Нафтогазу» він починається з цифр 22. У філії Газмережі» – з 0999. Тому подавати лічильники можна і туди, і туди. Але один раз в одну із компаній.  І ці показники ми передамо на платформу для того, щоб в подальшому робити розрахунки», – зазначає Марія Адамик.

За її словами, найпростіший спосіб передати показники газу – це відправити смс-сповіщення на номер 4647. У тексті повідомлення пишеться особовий рахунок «Нафтогазу», який починається з цифер 22. Далі робиться пробіл і пишеться показник лічильника з 5 цифр.

Інший спосіб для передавання показників – це зателефонувати в контакт-центр.

«Звісно, ми стикаємся з зауваженнями наших споживачів, що в період подачі показників – лінії перевантажені і додзвонитись складно. Це правда. Але можливо. Тобто, можна дзвонити за номером телефону 302-888. Попереду – номер оператора: Київстар, Водафон чи інший. І вже за голосовими підказками обирати цифри, бо просить особовий рахунок «Нафтогазу». Якщо кажуть, що «невірно», то швидше за все, споживач використовує рахунок з платіжки за доставку. Тому треба набрати правильний і дочекатись, щоб оператор сказав, що «ваш показник прийнято», – пояснює керівниця центру обслуговування клієнтів Львівської філії «Газмережі».

Також для подачі показників, за її словами, можна використовувати чат-боти: Viber, Telegram. Через сайт НАК «Нафтогазу» можна обрати будь-який з них, і вже за підказками передати показники.

оренда квартири Львів

Новини