В ЗСУ спрогнозували, які «непрості рішення» підготував Суровікін щодо Херсону

Фото: Укрінформ

Російська Федерація під час відходу із лівого берега Херсонщини може вдатися до підриву житлових масивів, щоб перетворити окуповану ним територію на випалену землю.

Про це на брифінгу повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов, інформує Українська правда.

«Враховуючи відсутність у так званої «другої армії світу» гуманності і дотримання міжнародних конвенцій, а також патологічну брехню всіх кремлівських політиків і пропагандистів, противник може прийняти «непрості рішення».

Найбільш імовірно, що під час відступу противник окрім масової евакуації може вдатися до проведення серії терактів із підривом житлових масивів, перетворення тимчасово ним окуповану територію на випалену землю із завданням критичних збитків інфраструктурі повернутих Україні територій.

Враховуючи останні інформаційні вкиди РФ щодо «брудної бомби», не виключається також, що окупанти можуть організувати підриви на Запорізькій атомній електростанції з метою її остаточного виведення з ладу та провокування локальної техногенної катастрофи з обвинуваченням у цьому Україну».

Громов також відзначив, що цього тижня у росіян не було військових цілей для ураження крилатими ракетами. Всі зусилля зводилися до знищення інфраструктури.

Нагадаємо, 18 жовтня командувач російськими окупаційними військами в Україні Сергій Суровікін не виключив ухвалення «непростих рішень» щодо майбутнього приходу в окупований Херсон ЗСУ.

Новини