В ЗСУ заявили про підготовку Росією нового ракетного удару

Фото: usionline

Росія може готуватися до нового масованого ракетного обстрілу України. Окупанти проводять активну розвідку авіацією та безпілотниками.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на начальницю Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталію Гуменюк.

Вона зауважила, що нещодавні масштабні повітряні тривоги в України були оголошені через зліт ворожої розвідувальної авіації і це підтверджує підготовку РФ до масованої атаки.

«Ворог збирає максимальну інформацію, активізував розвідувальні БПЛА, які ми досить результативно збиваємо. Але бачимо, що їх все більше й більше з’являється з акваторії Чорного моря, вздовж узбережжя в Миколаївській області і фіксуємо спрямування на Одеську область», – розповіла Гуменюк.

Вона зауважила, що наразі на бойовому чергуванні в Чорному морі немає, оскільки море штормить. Але це свідчить про те, що вони не збираються атакувати. Щоб вийти на бойові позиції їм потрібні 1,5-2 години, додала Гуменюк.

Вона також зазначила, що російські загарбники тяжіють до певних дат. Лютий для них є специфічним місяцем, адже саме в цей місяць рік тому почалося повномасштабне вторгнення в Україну.

Новини