«Вагнер» і «мобіки» матимуть проблеми з веденням міських боїв у Бахмуті – розвідка Британії

Фото: росЗМІ

Розвідка Британії прогнозує, що у бійців «Вагнера» і мобілізованих військових РФ виникнуть проблеми з веденням міських боїв у Бахмуті.

Про це йдеться у розвідувальному огляді міноборони Британії в середу, повідомляє «Європейська правда».

Розвідка відзначає, що за останній тиждень російські військові та маріонеткові сили «Вагнера» досягли невеликих успіхів на східній околиці міста Бахмут Донецької області.

Російська піхота, вочевидь, закріпилася у східних промислових районах міста, а подекуди просунулася в житлові квартали міста. Вуличні бої там продовжуються.

Згідно зі зведенням, інтенсивні бої у Бахмутському секторі велися з червня 2022 року, але лінія фронту проходила здебільшого на відкритій місцевості довкола східних підступів до міста. З того часу, як у липні 2022 року росіяни просунулися до Лисичанська та Сєвєродонецька, у війні не було затяжних великомасштабних боїв у населених пунктах.

«Оскільки бої у населених пунктах вимагають високопідготовленої піхоти з відмінним керівництвом на молодшому рівні, цей тип бою навряд чи підійде погано підготовленим бійцям «Вагнера» та мобілізованим резервістам російської армії», – йдеться у огляді британського відомства.

Нагадаємо, депутати Європарламенту хочуть визнати приватну військову компанію «Вагнера» терористичною організацією.

Новини