«Великий» наступ РФ просувається «на метри, а не кілометри» – Бен Воллес

Фото: BBC

Попри побоювання, що РФ може розпочати потужну атаку в першу річницю вторгнення в Україну, немає жодних свідчень великого зосередження російських сил, подібного до того, яке було 24 лютого 2022 року.

Заяву у кулуарах Мюнхенської конференції з безпеки міністра оборони Великобританії Бена Воллеса цитує газета Financial Times, пише Українська правда.

За словами міністра оборони Британії, наразі найбільше досягнення Росії – це серія пробних атак уздовж лінії фронту за участю мобілізованих, які призвели до дуже великих втрат.

«На сьогодні немає жодних підтверджень значного, великого російського наступу. Те, що ми побачили, – це просування на фронтах ціною тисяч життів», – сказав Воллес.

При цьому міністр наголосив, що російська армія не демонструє бажання відмовитися від тактики «м’ясорубки» і щосили намагається продовжувати наступ. За його словами, «великий» наступ Росії просувається «на метри, а не кілометри».

Воллес також заявив, що західні союзники України «більш ніж будь-коли сповнені рішучості» допомогти їй дати відсіч російським окупантам.

Щоправда, додав він, до поставок винищувачів, на яких наполягає Київ, ще далеко.

Нагадаємо, раніше Бен Воллес заявив, що у війні в Україні залучено майже всю російську армію.

За оцінками США, з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну приватна військова компанія «Вагнер» втратила пораненими і загиблими понад 30 тис. найманців.

Видання ВВС порахувало, кількість підтверджених загиблих росіян на війні в Україні різко зросла з початку лютого.

Новини