Військові попередили про загрозу ракетних ударів найближчим часом

Фото: Конкурент

Генштаб ЗСУ попереджає про загрозу ракетних ударів найближчим часом, в ОК «Південь» наголосили, що у Чорному морі все ще перебуває угруповання кораблів Росії.

Про це заявили заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов на брифінгу 1 грудня та керівник об’єднаного пресцентру Оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк в ефірі загальнонаціонального телемарафону, повідомляє Українська правда.

«Зберігається загроза завдання найближчим часом ракетних ударів по об’єктах критичної інфраструктури України та військових об’єктах. Ціллю ворога є викликати паніку у населення для дестабілізації внутрішньої обстановки» – зазначив Олексій Громов.

Громов додав, що протягом тижня екіпажі стратегічних бомбардувальників Ту-95 MC Росії виконували польоти у повітряному просторі Саратівської, Самарської та Оренбурзької областей, а також у повітряному просторі східної частини РФ та акваторії Баренцевого моря.

Очільниця пресцентру ОК «Південь» Наталія Гуменюк також попередила перебування у Чорному морі угруповання кораблів РФ та загрозу ракетних ударів. За її словами, це також може бути «психологічним тиском на населення».

«Перебування у Чорному морі корабельного угруповання означає, що продовжується і повітряна розвідка, і збір (даних – ред.) обстановки, і підготовка до можливих ракетних ударів.

Тому що (російські – ред.) ракетоносії споряджені, підготовлені, а те, що вони час від часу заходять у пункти базування, може говорити про реагування на погоду, тому що штормова ситуація дуже мінлива».

Нагадаємо, станом на 1 грудня у Чорному морі на бойовому чергуванні Росія тримає 6 кораблів, проте прибрала носіїв крилатих ракет типу «Калібр».

Новини