Ворог б’є по зберіганню пального, щоб створити умови для гуманітарної кризи – Генштаб


Ворог наносить ракетні та бомбові удари по інфраструктурі та житлових районах українських міст. Концентрується на зберіганні пального, щоб ускладнити логістику та створити умови для гуманітарної кризи.

Про це йдеться в оперативному оновленні Генерального штабу ЗСУ.

«Розпочався тридцять четвертий день героїчного спротиву українського народу російському військовому вторгнення.

Група Сил оборони України продовжує проводити оборонну операцію на східному, південно-східному та північно-східному напрямках. ЗСУ успішно стримують ворога на всіх напрямках, а в деяких районах наші війська здійснюють успішні контратаки.

Російський ворог продовжує підступно наносити ракетні та бомбові удари, намагаючись повністю знищити інфраструктуру та житлові райони українських міст. Концентрується на зберіганні пального, щоб ускладнити логістику та створити умови для гуманітарної кризи.

В порушення вимог Міжнародного гуманітарного права в деяких тимчасово окупованих населених пунктах Київської, Запорізької, Чернігівської, Херсонської та Харківської областей російські окупанти продовжують тероризувати місцеве населення. Вони обстрілюють житлові будинки; грабують, викрадають та заручники мирних жителів, займаються мародерством.

Об’єднані сили України протягом доби відбили 7 нападів ворога на Донецькому та Луганському напрямках. Наші воїни знищили 12 танків, 10 бойових машин піхоти та 3 одиниці автотранспорту Ворог зазнав жертв.

Захисники Повітряних Сил Збройних Сил України за попередню добу збили 17 повітряних цілей – 8 літаків, 3 гелікоптери, 4 БПЛА різних типів та 2 крилаті ракети. Літаки Повітряних Сил здійснили ракетно-бомбові удари по місцях скупчення російської ворожої техніки та робочої сили. Втрати російських окупантів з’ясовуються.»

 


Новини