Возз’єднання з Кримом та СВО: Британська розвідка розповіла про навчання в РФ

Фото: УНІАН

До навчальної програми у російських школах додали нові розділи, пов’язані з воєнною підготовкою, кремлівським баченням історії та пропагандою про попередні роки війни і так званою «спецоперацією» проти України.

Про це йдеться у черговому огляді про війну розвідки Міністерства оборони Британії, пише «Європейська правда».

Аналітики зауважили, що цьогоріч російські школярі почали навчальний рік з оновленою програмою, де є більше елементів воєнної підготовки та багато інформації про «СВО». Президент РФ Володимир Путін особисто проводив урок для 30 учнів у перший день семестру.

Російський парламент затвердив змінену навчальну програму ще минулого року.

Екзамен з історії тепер включає «возз’єднання Криму з Росією» і «спеціальну військову операцію» проти України.

У предмет «Основи безпеки життєдіяльності» для старших класів включили розділ про базову військову підготовку, де розповідають про основи роботи з автоматом Калашникова, ручними гранатами, безпілотниками та першою допомогою у тактичних умовах.

«У гості до учнів можуть запрошувати ветеранів, які воювали в Україні», – додають аналітики.

«Оновлена програма має три мети: нав’язати учням кремлівське обґрунтування «СВО», прищепити бойовий дух і скоротити терміни для їхньої подальшої мобілізації та залучення на полі бою. Включення розділу про безпілотники вказує, що їхня роль на полі бою зростає, і що росіяни напряму вчаться з досвіду використання цих систем».

Нагадаємо, розвідка Британії коментувала російські «вибори» в окупованих частинах України.

оренда квартири Львів

Новини