Вступ – 2023: з наступного тижня розпочинається сесія НМТ

Фото: IgorVetushko

Нові виклики для системи освіти Львівщини. Цьогоріч на вступні випробування Національного мультипредметного тесту (НМТ) зареєструвалось на 5 тисяч осіб більше, ніж торік. Мовою цифр – це 23 тисячі учасників тесту. Вони вже мають визначені місця за партою та запрошення на основну сесію.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

З понеділка, 5 червня, в Україні стартує основна сесія Національного мультипредметного тесту, що триватиме до 23 червня. Складатимуть його у дві зміни. НМТ передбачає складання тесту з трьох предметів, обов’язковими є українська мова і математика, а третій – на вибір учасника. В цілому на виконання завдань передбачено три години.

«Хочу просити і наголосити, щоб учасники тестування, яким приходять повідомлення у особистий кабінет, не оприлюднювали дати і місця тестування. Це пов’язано і з їх особистою безпекою, і безпекою всіх учасників цього процесу», – розповідає керівник департаменту освіти Львівської ОВА Олег Паска.

Складатимуть мультипредметний тест і за кордоном.

«На сьогодні в 32 країнах світу відкриті тимчасові екзаменаційні центри в 53 містах. Найбільше таких міст є в Польщі – 6. Далі йде Німеччина, Чехія. І практично в один час в Україною, незалежно від часових поясів, буде проведено національний мультипредметний тест», – зазначила директорка Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

У випадку тривоги учасники спускатимуться в укриття, якщо вона триватиме до години, вони продовжать тест після відбою. Якщо більше, то складатимуть іспит вже на додатковій сесії.

Тестування проведуть на комп’ютерах, по 15 учасників з присутністю двох інструкторів в аудиторіях.

Перелік необхідних для складання іспиту документів можна знайти на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

оренда квартири Львів

Новини