Виграй гітару за донат «Азову». Львівські музиканти проводять розіграш

Фото: YAD band

Гітара – за донат. Львівський альтернативний музичний гурт YAD розіграє гітару з автографами відомих українських виконавців. Отримані гроші музиканти передадуть НГУ «Азов».

Про це «Першому Західному» розповів менеджер гурту Максим Мужичук.

За його словами, гітару музиканти отримали як нагороду на гітарних батлах фестивалю «Faine Misto».

«Гітара – нова, від українського виробника «Woodstock». Цінна вона тим, що всі відомі артисти головної сцени «Faine Misto» на ній розписалися. Олег Скрипка (ВВ), Жадан і Собаки, ТМНК, Христина Соловій, Паліндром, Один в каное, Epolets, Ницо Потворно, Гоня, Tember Blanche, Омана та багато інших. Загалом більше 30 автографів», – говорить Максим Мужичук.

20 вересня в прямому ефірі на сторінках гурту YAD гітару розіграють та подарують переможцю. Його буде вибрано за допомогою генератора випадкових чисел. Всі отримані кошти передадуть на потреби «Азову».

«Фестиваль «Faine Misto» був на підтримку «Азову». І всі виручені кошти фестивалю, організатори перераховували туди. Відтак, ми також вирішили продовжити цю традицію», – пояснює музикант.

Взяти участь у  розіграші можна, задонативши на Монобанку суму від 250 гривень. Ціль музикантів – 150 тисяч гривень. Наразі вдалося зібрати понад 96 тисяч гривень.

Львівський гурт YAD існує 5 років. Грає в стилі альтернативний рок. Музиканти відіграли вже більше 20 концертів по Україні. Більшість коштів, які гурт заробляє на виступах, віддає на потреби ЗСУ.

оренда квартири Львів

Новини