Якщо новий наступ РФ провалиться, то це буде кінцем РФ і Путіна – ГУР

Фото: Delfi

Весна і початок літа будуть вирішальними в російсько-українській війні – якщо новий наступ окупантів провалиться, то це буде кінцем Росії і диктатора Путіна.

Про це в інтерв’ю DELFI заявив заступник начальника військової розвідки генерал-майор Вадим Скібіцький.  

«Весна і початок літа будуть вирішальними у війні. Якщо великий наступ Росії, запланований на цей час, провалиться, це стане крахом Росії і Путіна».

Відповідаючи на запитання про те, чи може війна закінчитися у 2023 році, заступник начальника ГУР відповів, що наразі не може заглядати далеко, оскільки потрібно пройти цей перший етап – весну і початок літа.

За словами Скібіцького, новий напад росіян на Київ через Білорусь малоймовірний, як і активні бойові дії на півдні України, де росіян більше хвилює захист Кримського півострова.

Натомість зміна російського військового керівництва, закінчення першого етапу мобілізації та перегрупування російської армії свідчать про те, що основна активність росіян розгортатиметься на Донецькому та Луганському напрямках.

У розвідці очікують, що приблизно в лютому – березні будуть бої за ці дві області, а росіяни намагатимуться взяти під свій контроль Куп’янськ, Сватове, Кремінну.

Скібіцький зазначив, що головне поле бою буде на Донбасі, що підтверджують бої за Бахмут і Соледар.

«Коли весна і початок літа будуть позаду, можливо, ми зможемо почати говорити про закінчення війни», – підсумував заступник начальника ГУР.

Новини