«Єдина, бо сильна. Сильна, бо єдина». Зеленський привітав українців з Днем Соборності

Фото: ОП

Якщо не припиняти боротьбу, рано чи пізно єдину й незалежну державу буде відновлено. Якщо не досягти справжньої єдності, незалежність буде втрачено.

Про це заявив у своєму зверненні з нагоди Дня Соборності президент України Володимир Зеленський.

«Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України. Ця історична подія передала наступним поколінням українців дві мудрості. Якщо не припиняти боротьбу, рано чи пізно єдину й незалежну державу буде відновлено. Якщо не досягти справжньої єдності, незалежність буде втрачено.

Ми завжди знали про першу мудрість. А 24 лютого довели, що засвоїли другу. Це стало новим відродженням нашої соборності України. І це не лише об’єднання двох берегів. Це єдність мільйонів людей. Це єдність усіх наших земель. Усіх наших регіонів. Де всі – один за одного. Кожен регіон захищає кожен регіон».

За словами Зеленського, у кожного з українців більше немає чужих міст, сіл, вулиць. «Кожне місто – рідне. Кожне село – рідне. Кожна вулиця – рідна. Навіть якщо ми там ніколи в житті не були».

Далі президент перерахував усі регіони України, визначні місця та відомих українців.

«Єдина, бо сильна. Сильна, бо єдина.

З Днем Соборності, дорогий народе!

З Днем Соборності, непоборні!»

День Соборності України – свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, яке відбулося в 1919 році.

Новини