За новими графіками світло відключатимуть двічі на день, – речниця «Львівобленерго»

Фото: kl.informator

Від сьогодні починають працювати оновлені графіки відімкнень електроенергії. Ті три групи, які були створені раніше, залишаються, але світла не буде двічі на день.

Про це в ефірі «Першого Західного» розповіла речниця «Львівобленерго» Галина Петрушка.

За її словами, нині відновили електропостачання майже у всіх населених пунктах, є лише поодинокі випадки, де ще немає світла, але планових погодинних відключень не уникнути. І тепер вони будуть застосовуватись двічі на день.

«Прошу всіх з розумінням поставитись до нових графіків тому, що дехто скаржиться. І це нормально, бо люди звикли мати електроенергію постійно, але бачимо, що сьогодні відбувається. Але ворогу нас не зламати. Так, нам доведеться бути без електропостачання кілька годин на добу або навіть більше. Але я думаю, що ми витримаємо», – пояснює Галина Петрушко.

Вона наголошує, що, крім погодинних відключень можуть траплятись і аварійні, коли споживачів вимикатимуть  поза чергою.

Речниця «Львівобленерго» закликає економно використовувати  електроприлади,особливо в пікові години: з 7 ранку до 11 години дня, і з 17-ої до 23-ої.

Оновлений графік можна переглянути на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»: https://poweroff.loe.lviv.ua/

Новини