Захід може розпочати залаштункові переговори, – Петро Черник

Фото: Радыо Свобода

На засіданні дискусійного клубу «Валдай» Володимир Путін чогось кардинально нового не сказав. Він говорив все те, що вже казав раніше. Вони далі воюють з Америкою. Але у виступі, на думку військового експерта Петра Черника, є цікава деталь.

Про неї він розповів в ефірі «Першого Західного».

«Дуже мало риторики навколо України, і дуже багато риторики навколо системних помилок Заходу. Я би це прочитав як те, що вони зрозуміли, що вони в стратегічній пастці по-справжньому. Це до них дійшло. І вони намагаються знайти вихід із ситуації. Вони дали посил колективному Заходу, що мовляв, давайте шукати якісь моменти для переговорів», – вважає Петро Черник.

На його думку, лист від 30 американських ліберал-демократів про те, що Україні треба думати, як з цієї ситуації виходити – це все одна велика картинка.  

«Це і хороша новина, і не зовсім. Чому хороша? Ми розуміємо, що імперія рухається до свого занепаду. І це вже зрозуміли навіть вони. Погана новина: рішення на розвал Російської імперії поки не має. І це не зовсім добре. Тому, що можуть початись якісь залаштункові переговори. Певний процес з’ясування позицій із великими світовими гравцями може початись. Важливо, щоб це не було у нас за спиною», – зазначає Петро Черник.

Новини