«Запоріжсталь» і не тільки. Україна ввела пʼять нових санкційних пакетів проти РФ

Фото: ОП

Сьогодні в Україні затверджено пʼять санкційних пакетів, які ретельно готувалися в РНБО, Кабінеті міністрів, Офісі президента та у спеціальних службах. Один з них стосується «Запоріжсталі».

Про це президент України Володимир Зеленський повідомив у своєму вечірньому зверненні.

«Сьогодні в нас – санкційний день. Затверджено пʼять санкційних пакетів, які ми дуже ретельно готували цими тижнями в РНБО, Кабінеті міністрів, Офісі, у наших спеціальних службах».

За словами Зеленського, перший пакет стосується «Запоріжсталі». Зокрема, буде заблоковано вплив на цю компанію держави-терориста, що існував завдяки різним підставним та офшорним особам. Частка, що контролювалася Росією через один із системних банків, буде конфіскована й працюватиме заради України та українців.

«Ми не залишимо жодного звʼязку держави-терориста в Україні, який вона може використовувати проти нашої держави, проти нашої економіки чи проти наших людей».

Окрім цього, затверджено санкційні пакети, які продовжують курс України на ізоляцію та блокування російської військової промисловості.

«Сотні фізичних та юридичних осіб держави-терориста й повʼязаних із Росією стають мішенню для глобальної ізоляції. Дуже активно працюємо з партнерами, щоб усі, хто фактично виробляє цю агресію, хто дає зброю, боєприпаси, техніку й технології в руки терористів – щоб вони всі були роздавлені світом.

Дякую всім, хто допомагає Україні тиснути на Росію за цю війну, а також блокувати намагання держави-терориста обходити санкції. Впевнений, це має визначатися як один із найтяжчих злочинів проти міжнародного права та міжнародного миру – намагання обійти санкції, що запроваджені для обмеження ресурсів агресії, або сприяння в цих намаганнях».

оренда квартири Львів

Новини