Заступник міністра оборони, який відповідав за тилове забезпечення військ, подав у відставку

Фото: Mil.gov.ua

Заступник міністра оборони В’ячеслав Шаповалов, який відповідав за тилове забезпечення військ, подав у відставку на фоні звинувачень, пов’язаних з закупкою послуг харчування.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

«В’ячеслав Шаповалов, який відповідав за тилове забезпечення ЗСУ, попросив звільнити його, щоб не створювати загрози для стабільного забезпечення Збройних Сил України внаслідок кампанії звинувачень, пов’язаних з закупкою послуг харчування».

Міністр оборони України Олексій Резніков підтримав прохання Шаповалова щодо його звільнення з посади заступника, він вважає його  достойним вчинком в традиціях європейської та демократичної політики.

Там наголошують, що з моменту призначення В’ячеслав Шаповалов працював на ділянці з максимальною відповідальністю, де проблеми накопичуватися десятиліттями. Проте, незважаючи на шалений опір, вдалося не тільки налагодити поточну роботу у критичних умовах війни, коли армія збільшилася у рази. Вдалося реалізувати низку реформ.

Проведено демонополізацію послуги харчування ЗСУ. Багатомільярдний ринок став більш прозорим і стійким до стресів.

Знищено монополії у секторі забезпечення паливо-мастильними матеріалами, де залежність по окремим позиціям від одного постачальника була тотальною. Тепер цієї вразливості немає.

У резервах ЗСУ – чверть мільйона бронежилетів та понад 150 тис. шоломів. На складах сотні тисяч комплектів зимової та літньої форми, інших предметів речового забезпечення.

У межах реформи закупівель Міноборони створено агенцію для забезпечення тилових потреб.

Раніше Zn.ua з посиланням на угоду Міністерства оборони про закупівлю харчів повідомило, що Міноборони закуповує харчі для військовослужбовців у двічі-тричі дорожче, ніж у магазинах Києва. Міноборони назвало цю інформацію брехнею та маніпуляцією та обіцяло звернутися до СБУ.

оренда квартири Львів

Новини