Здавати на права у Львові можна буде і на автоматичній коробці передач

Фото: lvv.hsc

Водії, які складатимуть практичні іспити на отримання водійського посвідчення у Львівському територіальному сервісному центрі МВС, тепер матимуть вибір. Можна буде це зробити на автоматичній коробці передач, а можна на механіці. Як дізнались журналісти програми «Очі», установа на Данила Апостола отримала два нових автомобілі Hyundai i30.

Ще минулого року практичні навики водіння кермувальники демонстрували на старих машинах, здебільшого, це автівки 2007 року випуску і лише з механічною коробкою передач. Нові машини до Львова приїхали з Києва.  Їх закупив Сервісний центр МВС України, тому в них столична реєстрація і спеціальне маркування. Автомобілі є нові, 2022 року випуску.

За словами керівника територіального сервісного центру МВС міста Львова Олександра Собчука, завдяки оновленню автопарку, процес складання такого іспиту стане більш комфортним.

«У 2022 році в центрі було прийнято 16 тисяч іспитів. Це тільки по Львову. Здавати на нових автомобілях зажди легше, ніж на таких, що технічно і експлуатаційно застарілі», – сказав правоохоронець.

Найближчим часом нове авто планують придбати для такої ж установи у Самборі.

Новини