Зеленський домовився з Макроном про додаткові рішення, які посилять потенціал України на полі бою

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський провів понадгодинну розмову з президентом Франції Еммануелем Макроном, під час якої обговорив ситуацію на фронті та підтримку України.

Про це йдеться в повідомленні Офісу президента.

«Президент України детально поінформував про ситуацію на фронті та перспективи її розвитку у травні-червні. Окремо глава держави акцентував на першочергових потребах українських сил оборони.

Було висловлено вдячність за вже надану Францією оборонну допомогу та домовлено про додаткові рішення, що посилять потенціал України на полі бою. «Швидкість і конкретність реагування – це дуже важливо, це те, що значно посилює наші можливості. Цінуємо підтвердження Францією надання нашим Збройним Силам потужного бронетанкового пакету».

Зеленський додав, що окрему увагу під час розмови було приділено підготовці до саміту НАТО у Вільнюсі, на якому мають бути ухвалені сильні і конкретні рішення щодо гарантій безпеки для нашої держави та започатковано процедуру запрошення України до НАТО.

Співрозмовники також обговорили взаємодію в роботі з іншими міжнародними партнерами щодо консолідації їх підтримки української формули миру.

оренда квартири Львів

Новини