Зеленський: Ми не атакували Путіна, залишимо його трибуналу

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський наголошує, що Україна воює на своїй території, і захищається від агресора – Росії.

Про це глава держави заявив на спільному брифінгу з лідерами північноєвропейських країн у Гельсінкі, відповідаючи на запитання журналістів, пише Українська правда.

«Ми не атакуємо ані Путіна, ані Москву, ми боремося на своїй території, захищаємо свої села і міста. Нам зброї не вистачає навіть для цього… Тому – ми не атакували Путіна, ми це (міжнародному) трибуналу залишимо».

Зеленський наголосив, що Росія не має перемог на фронті, Путін більше не може мотивувати російське суспільство і відправляти просто так солдат на війну, тому зацікавлений в тому, щоб звинувачувати Україну в якихось «злочинах».

«Йому потрібно щось робити різке: то «замахи», то дрони, то якісь «гуси, які їх бомбили». Вони щоденно будуть вигадувати ті чи інші кроки. А все вирішується простіше: не треба нікого залякувати, не треба використовувати зброю, потрібно вийти з нашої території».

Нагадаємо, 3 травня у пресслужбі Кремля заявили, що українські безпілотники «намагалися завдати удару» по кремлівській резиденції президента РФ Путіна. Атаку Кремль назвав «спланованою терористичною акцією» і «замахом на президента Росії»

Речник президента Зеленського Сергій Никифоров заявив, що Україна не має інформації про так звані нічні атаки на Кремль. За його словами, те, що відбулося у Москві, вочевидь – нагнітання ситуації перед 9 травня.

США заявили, що збирають факти інциденту з безпілотником у Москві, який, за словами російської сторони, атакував Кремль.

оренда квартири Львів

Новини