Зеленський – про Бахмут: Люди стоять міцно, знищують максимум ворога

Фото: Укрінформ

Президент Володимир Зеленський заявив, що найскладніша і найгарячіша на сьогодні ситуація на Бахмутському і Вугледарському напрямках, однак українські воїни тримаються і завдають максимальних втрат ворогу.

Про це глава держави зазначив під час спільної з прем’єр-міністром Швеції Ульфом Крістерссоном пресконференції у Києві, повідомляє Укрінформ.

«Найскладніше із усіх ситуацій, які є на території нашої держави, найскладніше і найгарячіше саме в тому напрямку. Я б туди ще додав Вугледарський напрямок також», – сказав Зеленський.

Він підкреслив, що загалом на сході України непросто, але, за його словами, не просто так Бахмут називають фортецею.

«На жаль, фортеця жива, жива, маю на увазі, із живих людей, така жива стіна. Така дороговартісна ця війна для історії нашої держави. Але, з усім тим, люди міцні, захищаються міцно, стоять, розуміють, що вони фортеця для того, щоб Україна готувалась до деокупації всіх територій. Вони стоять міцно, виконують своє завдання і знищують, напевно, це найголовніше сьогодні – знищують максимум ворога», – зазначив Зеленський.

Глава держави додав, що перебуває на постійному зв’язку з усіма командувачами.

«Складно, тримаються», – сказав президент.

Як повідомлялося, сили оборони України з початку війни ліквідували близько 139 тисяч 770 російських військових, і лише за минулу добу – 690 осіб.

Новини