Зеленський приїхав в Бахмут і нагородив військових

Фото: ОП

Під час робочої поїздки в Донецьку область президент Володимир Зеленський відвідав передові позиції українських військових на Бахмутському напрямку.

Про це повідомляє Офіс президента.

Зазначається, що глава держави заслухав доповіді про оперативну ситуацію та перебіг бойових дій на цій ділянці фронту. Президент поспілкувався з військовослужбовцями та подякував їм за захист України.

«Маю честь сьогодні бути тут, на сході нашої держави, на Донбасі, і нагородити наших героїв, подякувати вам, потиснути руку. Подякувати за те, що захищаєте державу, суверенітет, схід України», – сказав Зеленський. Пам’ять полеглих захисників вшанували хвилиною мовчання.

Фото: ОП

Президент вручив військовослужбовцям державні нагороди.

Зокрема, орден «Золота Зірка» від президента отримав артилерист, капітан Ілля Вергун, якому присвоєно звання Героя України. З 24 лютого 2022 він бере участь у протистоянні збройній агресії РФ. Безпосередньо керував протитанковими розрахунками під час звільнення міста Тростянця Сумської області, брав участь у стримуванні противника на Ізюмському напрямку. Підрозділи під його керівництвом та за особистої участі Іллі Вергуна знищили велику кількість ворожої техніки.

Фото: ОП
оренда квартири Львів

Новини