Зеленський розповів, де найскладніша ситуація з електрикою і водою

Фото: ОПУ

Найскладніша ситуація з електропостачанням станом на вечір четверга у Києві та у 15 областях, також у 15 областях ще є проблеми з водопостачанням.

Про це повідомив у своєму вечірньому зверненні президент Володимир Зеленський.  

«Станом на вечір у 15 областях ще є проблеми з водою. Найскладніше – Київська, Кіровоградська, Дніпропетровська, Львівська, Полтавська і Харківська області. Але разом з подачею електрики на критичну інфраструктуру даємо і водопостачання, і тепло.

Ситуація з електрикою лишається складною майже в усіх регіонах. Але все ж потроху відходимо від блекаута, щогодини повертаємо електрику новим і новим споживачам.

Найважче поки що у столиці і в 15 областях – Вінницька, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька області. Проблеми є також і в інших регіонах».

Зеленський повідомив, що станом на вечір четверга в Україні запущено 4362 «Пункти незламності» в більшості регіонів.

«Мережа зростатиме у відповідності до того, як пункти будуть забезпечуватися генераторами і зв’язком», – сказав він.

«Будь ласка, якщо у вашому місті понад 12 годин немає електрики або тепла, скористайтесь допомогою наших Пунктів незламності. Також допомогу нададуть в усіх відділках поліції, управліннях ДСНС», – додав президент.

Українська правда

Новини