Зеленський: Військові звернулися дати можливість більше мобілізовувати

Фото: УП

Військове командування закликало президента України дозволити мобілізовувати більше людей на війну.

Про це заявив президент Володимир Зеленський на пресконференції в рамках «Кримської платформи», пише Українська правда.

Журналістка запитала голову держави, чи буде посилення або прискорення мобілізації, враховуючи контрнаступ і втрати, і чи будуть «служити всі».

Президент не дав прямої відповіді.

«Скажу відверто, військові до мене звернулися з цим, щоб дати можливість більше мобілізовувати… Все. Більше поки що не можу вам нічого сказати».

Нагадаємо, 11 серпня президент Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони України, головною щодо результатів перевірки територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК). Тоді було вирішено звільнити всіх обласних «військкомів» (керівників ТЦК), а на їх місце призначати бойових офіцерів.

17 серпня Зеленський підписав указ із рекомендаціями РНБО до головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного звільнити всіх обласних голів ТЦК.

22 серпня оперативники проводили по всій країні понад 200 обшуків у медичних закладах і територіальних центрах комплектування.

За результатами понад 200 обшуків у ТЦК для документування корупційних схем ухилення від призову Нацполіція вилучила більше 10 000 медичних справ.

оренда квартири Львів

Новини