Зеленський знову провів Ставку: увага на дії ворога та забезпечення ЗСУ боєприпасами

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський у вівторок провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача, на якому обговорили загальну оперативну обстановку та ймовірний характер дій противника найближчим часом.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що командувач Сухопутних військ ЗСУ, командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Олександр Сирський та командувач ОСУВ «Таврія» Олександр Тарнавський доповіли про перебіг бойових дій у районах відповідальності їхніх угруповань.

Командувач ОСУВ «Північ» Сергій Наєв та командувач ОСУВ «Одеса» Едуард Москальов – про ситуацію на Північному та Південному напрямках.

Члени Ставки розглянули загальну оперативну обстановку та ймовірний характер дій противника найближчим часом, про що доповіли головнокомандувач Валерій Залужний і начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.

Крім того, було розглянуто стан забезпечення сил оборони боєприпасами й технікою, перебіг підготовки українських військовослужбовців за кордоном, зокрема потреби сил оборони щодо чисельності та спеціальностей.

У засіданні також взяли участь: керівник ОП Андрій Єрмак, прем’єр-міністр Денис Шмигаль, секретар РНБО Олексій Данілов, командувачі родів військ та оперативних напрямків. До засідання Ставки долучилися члени уряду, очільники силових відомств і правоохоронних органів.

Новини