Зеленський знову збирав Ставку: розглянули забезпечення боєприпсами та захист інформації

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський у вівторок провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача, на якому розглянули питання забезпечення сил оборони боєприпасами. Окрему увагу приділили питанню захисту інформації та запобігання її витоку.

Про це повідомляє Офіс президента

Зазначається, що учасники заслухали доповідь головнокомандувача ЗСУ про оперативну обстановку на основних напрямках фронту. Командувачі оперативно-стратегічних угруповань військ доповіли про перебіг бойових дій у межах зон відповідальності ОСУВ «Хортиця», «Таврія», «Одеса» та «Північ».

А керівник розвідки поінформував присутніх про ймовірні дії противника у найближчій перспективі.

Члени Ставки також розглянули питання забезпечення сил оборони боєприпасами, зокрема календар надходження зброї та боєприпасів від партнерів України.

Окрему увагу приділили питанню захисту інформації та запобігання її витоку.

У засіданні взяли участь: керівник ОП Андрій Єрмак, начальник ГУР Міноборони Кирило Буданов, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, прем’єр Денис Шмигаль, секретар РНБО Олексій Данілов, командувачі родів військ та оперативних напрямків. До засідання Ставки також долучилися члени уряду, очільники силових відомств і правоохоронних органів.

оренда квартири Львів

Новини