Зеленський знову збирав Ставку,  обговорили Донецький та Південний напрямки

Фото: АрміяInform

Ставка Президент Володимир Зеленський у понеділок провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача, на якому заслухали доповіді про ситуацію на Донецькому та Південному напрямках фронту та ймовірні дії ворога найближчим часом.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента

Зокрема, члени Ставки заслухали доповіді командувачів військ оперативних напрямків щодо поточної ситуації на передовій, окремо зупинилися на Донецькому та Південному напрямках фронту.

Також було заслухано інформацію щодо ймовірних дій противника найближчим часом. Розглянуто можливості підготовки ворогом ракетних ударів по території України та заходи з протидії.

Крім того, було проаналізовано стан забезпечення сил оборони України боєприпасами та їх розподіл по угрупованнях.

Члени Ставки також розглянули питання вдосконалення системи підготовки командирів тактичної ланки.

У засіданні взяли участь: керівник ОП Андрій Єрмак, секретар РНБО Олексій Данілов, міністр оборони Олексій Резніков, головнокомандувач ЗЗСУ Валерій Залужний, начальник ГУР Кирило Буданов, голова Служби зовнішньої розвідки Олександр Литвиненко, командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський та командувачі військ оперативних напрямків.

До засідання Ставки також долучилися: міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, віцепрем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков, міністр фінансів Сергій Марченко, інші члени уряду, т. в. о. голови СБУ Василь Малюк та інші очільники силових відомств і правоохоронних органів.

Новини